5 październik 2021

Zatrzymany za uszkodzenie pojazdu

42-latek został zatrzymany przez otwockich policjantów po tym jak zniszczył szlifierką karoserię samochodu marki Nissan. Pojazd był zaparkowany na chodniku przy jednej z ulic w Otwocku. Pokrzywdzony poniósł straty w wysokości 3000 złotych. Podejrzany już usłyszał zarzut zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

W zeszłą niedzielę do otwockiej komendy zgłosił się mężczyzna, który zawiadomił o uszkodzeniu jego samochodu marki Nissan. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że kiedy pozostawił zaparkowany na chodniku przy jeden z otwockich ulic pojazd, znany mu z widzenia mężczyzna bezczelnie, przy użyciu szlifierki, zniszczył jego karoserię. Dodał, że w wyniku zdarzenia poniósł straty w wysokości 3000 złotych.

Policjanci natychmiast podjęli czynności w sprawie i ustalili adres zamieszkania mężczyzny, który mógł mieć związek ze zdarzeniem. Jeszcze tego samego dnia udali się w ustalone miejsce i zatrzymali 42-latka. Mężczyzna nie był zaskoczony widokiem policjantów, trafił do celi na komendzie.

Wykonane przez funkcjonariuszy czynności pozwoliły na przedstawienie 42-latkowi zarzutu dotyczącego uszkodzenia mienia. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Popełnione przez niego przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Paulina Harabin

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Otwocku