14 wrzesień 2022

17-latek pobity przed domem. Podejrzany w rękach policji

zdjęcie: 17-latek pobity przed domem. Podejrzany w rękach policji / pixabay/6518594
Nieszczęśliwie zakończył się wieczór dla 17-letniego mieszkańca powiatu otwockiego. Nastolatek został pobity przez nieznanych mu mężczyzn przed własnym domem. Jednym z podejrzanych o napaść jest jego rówieśnik z Warszawy. Został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Józefowie. Ma już postawione zarzuty. Prokurator objął go policyjnym dozorem.
REKLAMA

Pod koniec sierpnia br. na terenie powiatu otwockiego doszło do pobicia 17-latka przed jego własnym domem. Sprawą zajęli się policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie.

Funkcjonariusze w rozmowie z pokrzywdzonym ustalili, iż zdarzenie miało bardzo dynamiczny przebieg i nie jest w stanie dokładnie określić kto dokładnie i z jaką częstotliwością go bił. Ponadto dodał, że nie zna sprawców i nie wie co mogło być motywem ich działania.

Efektem intensywnej pracy śledczych było ustalenie i zatrzymanie jednego z podejrzanych o napaść. Okazał się nim rówieśnik pokrzywdzonego zamieszkały na terenie Warszawy. Policjanci zatrzymali go w jego mieszkaniu w zeszły poniedziałek.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, śledczy postawili już 17-latkowi zarzut pobicia. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Motywy działania młodego mężczyzny na razie nie są znane. Obecnie trwają również czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania pozostałych sprawców pobicia mężczyzny.

Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Otwocku.

mł. asp. Paulina Harabin

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Otwock
11.2°C
wschód słońca: 06:44
zachód słońca: 18:01
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Otwocku

kiedy
2022-10-09 15:00
miejsce
Teatr Miejski, Otwock, ul. Armii...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-14 19:00
miejsce
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-11-13 18:00
miejsce
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-11-26 19:00
miejsce
Teatr Miejski, Otwock, ul. Armii...
wstęp biletowany