Jedz, baw się, wygrywaj! Hellmann`s Grillers Society Warszawa 2018

zdjęcie: Jedz, baw się, wygrywaj! Hellmann`s Grillers Society Warszawa 2018 / kliknij na zdjęciu aby zobaczyć cały plakat
kliknij na zdjęciu aby zobaczyć cały plakat
7 warszawskich restauracji, najlepsi szefowie kuchni, niepowtarzalne menu i jedyny w swoim rodzaju smak grillowanych potraw przygotowanych z użyciem produktów Hellmann`s – wszystko to w ramach Hellmann`s Grillers Society Warszawa 2018. Festiwal smaków potrwa do 16 września w wybranych warszawskich restauracjach.
Grillowanie to rodzaj sztuki, udoskonalany przez najlepszych szefów kuchni. Gwarancją niezapomnianych kulinarnych doznań w ramach Hellmann's Grillers Society są najwyższej jakości składniki i niepowtarzalny smak produktów Hellmann`s. Po raz pierwszy pasjonaci dań z grilla będą mieli okazję spotkać się i wspólnie celebrować chwile przy doskonałym jedzeniu.

W ramach Hellmann's Grillers Society w 7 warszawskich restauracjach pojawi się specjalne menu z wyjątkowymi daniami z grilla. Co więcej, każdy kto spróbuje potrawy z tego menu, ma szansę na dodatkowy darmowy posiłek. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z zamówionym posiłkiem, zamieścić na swoim profilu na Instagramie, oznaczyć restaurację przez # z jej nazwą, a dodatkowo podpisać post #hellmannsgrillerssociety. 

Podsumowaniem akcji będzie wielka impreza Hellmann's Grillers Society w Drukarni na Pradze - 31 sierpnia od godz. 18.00! Na naszych gości czekają doskonałe dania z grilla przygotowane przez najlepszych kucharzy; zabawa, którą rozkręci DJ, wieczorny koncert zespołu Chemia i dużo dużo więcej! To nie wszystko - śledząc #hellmannsgrillerssociety na Instagramie, możesz wygrać specjalny, darmowy voucher VIP na imprezę!

Specjalne menu Hellmann's Grillers Society Warszawa 2018 znajdziecie w warszawskich restauracjach: 
- Bohemia Restaurant
- Przystań Park Skaryszewski
- Okrąglak Beef and Beer
- Jack's Cinema Bar & Restaurant
- 7th Street Mokotów
- 7th Street Wawer
- 7th Street Gocław

Ambasadorami aktywacji zostali influencerzy: Estera_owczarz, Zanniesamowity, Arczi, Krzecza, Smyk w Kuchni. Uczestnicy aktywacji będą mieli okazję spotkać się z popularnymi infleuncerami podczas eventu w Drukarni na Pradze 31 sierpnia.

Dołącz do aktywacji, spróbuj specjalnych dań przygotowanych w ramach Hellmann's Grillers Society, zainspiruj się i zdobądź specjalny voucher na event! Bądź po stronie jedzenia!
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Otwock
2.7°C
wschód słońca: 07:16
zachód słońca: 16:19
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Otwocku

kiedy
2023-02-18 19:00
miejsce
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-18 18:00
miejsce
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-22 19:00
miejsce
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-12 20:00
miejsce
Teatr Miejski, Otwock, ul. Armii...
wstęp biletowany